Про нас

Ми доставляємо професійну побутову хімію та інвентар для прибирання приміщень, пакувальні матеріали, одноразову посуду, канцтовари, також в асортименті  є марки мінеральних вод з України, Франції, Італії та Грузії.

Нашими клієнтами є більше тисячі ресторанів та кафе, готелів та офісів, дитячих  та медичних закладів  в Києві та по Україні.

Ми є ексклюзивним дилером великих торгових марок по регіонах України. У нас є власна торгова марка «Likel», під якою ми випускаємо якісну продукцію власного виробництва.

Такі товари, як алюмінева фольга і пергаментний папір, пакувальні плівки, барні серветки і мішки для сміття різних об'ємів мають фірмову нашу емблему Likel, як заставу провіреної  якості на конкурентному ринку.

 Likel.com.ua – є офіційним дистриб’ютором авторських та зарубіжних брендів в різних торгових та цінових категоріях. В Інтернет-магазині  ви зможете придбати усі необхідні товари для безперервної роботи  вашого підприємства:

  • Паперові рушники, серветки і туалетний папір торгових марок Eco Point, Silken, Малинський папір, Біма.
  • Побутову хімію та миючі засоби TM Helper, Blitz, Фея, Містер Мускул
  • Інвентар для прибирання і очищення поверхонь PRO service, Фрекен БОК, Дрібниці Життя
  • Мінеральну воду Моршинська, Borjomi, а також відомих європейських брендів.

     ЦІЛЬ нашої компанії- стати самою великою «акулою» на торговому просторі  та забезпечити наших клієнтів найкращими пропозиціями.

Ми працюємо по схемі «компанія з одним вікном», на англійській « open window company ». Вам не потрібно турбуватись про пошук товарів у різних поставщиків, домовлятись й оплачувати декілька доставок. Likel приймає заявки в будь-якій формі, зручній для замовника: по телефону, замовлення на сайті або через електронну пошту. Likel надає клієнтам самим вибирати оптимальну форму розрахунків: готівкою, кредитною карткою або банківським платежем.

Ми готові зробити Вам безкоштовну доставку по Києву при мінімальному замовленні від 1000 грн.!

Likel  доставить Ваше  замовлення протягом 1-2 днів після прийняття заявки або оперативно відправить Вам Новою поштою!

Ми ж - LIKEL.  А LIKEL - це ЯКІСНО! ШВИДКО! НАДІЙНО!

Поетапне замовлення

Етап 1. Ви є нашим клієнтом і хочете зробити замовлення.
Етап 2. Ви заходите на наш сайт.
Етап 3. Знаходите потрібний Вам товар.
Етап 4. Оформляєте замовлення.
Етап 5. З вами зв’яжиться найближчим часом наш оператор.
Етап 6. Ви підтверджуєте замовлення.
Етап 7. Ваше замовлення вже в дорозі.